Ďalšie služby

vieme čo všetko weby potrebujú

doplnkove-sluzby

V pozadí fungovania každej webstránky je nutné zabezpečiť mnohé doplnkové služby, ktoré sú nevyhnutné k bezproblémovej prevádzke.

Okrem toho poskytujeme aj rôzne služby, ktoré pomáhajú zlepšovať marketing, firemnú identitu a zisky.

Domény

aj webstránky majú svoje meno

Každá interntová stránka musí mať svoju unikátnu adresu, ktorej sa hovorí - internetová doména. Doména sa skladá z dvoch častí - z názvu domény (napr.: "MojaStranka") a z jej koncovky (.sk). Každá koncovka má svojho vlastného správcu, pravidlá aj registračný poplatok. Ak ste vlastníkom domény zabezpečíme vám presun domény, zmenu majiteľa alebo registrátora, obnovenie domény, zmenu dns a iné potrebné úkony. Ak ešte doménu nevlastníte, najprv je potrebné si vybrať kombináciu názvu a koncovky, ktorá zatiaľ nebola registrovaná. Ak ste si takú doménu našli, zaregistrujeme ju pre vás podľa pravidiel príslušného registrátora. Ak si doménu neviete vybrať, radi vám odporučíme doménu vhodnú pre vašu webstránku. Zaregistrovaním domény sa stávate jej majiteľom na určité časové obdobie - spravidla 1 rok. Po uplynutí tejto doby vám doménu obnovíme za vás. V súčasnosti vám dokážeme zabezpečiť bezproblémové registrácie domén už s viac ako 300 rôznymi koncovkami.

Web hosting

virtuálna krajina kde žijú všetky weby

Na prevádzku akejkoľvek webstránky na internete je nevyhnutná služba webhosting. V podstate sa jedná o prenájom miesta na počítači, ktorý je non-stop zapnutý a pripojený k internetu. Tieto počítače sa nachádzajú v moderných dátových centrách a hovoríme im servery. V súčastnosti prenájom serverov poskytuje už mnoho spoločností a preto nie je jednoduché vybrať si ten správny. Vďaka našim dlhoročným skúsenostiam s rôznymi webhostingovými službami vieme našim klientom ponúknuť vždy to najlepšie na mieru. Spolupracujeme iba s tými najlepšími a najkvalitnejšími prevádzkovateľmi serverov či už na slovenskom, ale aj globálnom internete. Preto vám vieme poskytnúť naozaj kvalitné webhostingové služby podľa vašich potrieb.

Štatistiky návštevnosti

nie každému webu sa darí rovnako

Mať webstránku je pekné. Ale dôležitejšie je vedieť, čo vám naozaj prináša. K tomu používame štatistické nástroje, ktoré sledujú správanie sa návštevníkov na stránke. Existuje mnoho rôzych systémov, ale my využívame hlavne možnosti vynikajúceho nástroja - Google Analytics. Ten zaznamenáva veľmi podrobné štatistiky o tom, čo ľudia na vašej stránke naozaj robia. Navyše je rovnako vhodný pre malé weby aj veľké online projekty. Pomocou Google Analytics je možné sledovať prakticky všetko, čo by ste o svojom webe chceli vedieť. V porovnaní s inými nástrojmi poskytuje hlavne veľa cenných informácií pre pracovníkov zodpovedných za správu webu - teda pre nás. Údaje z Google Analytics sú skvelým podkladom na ďalšie vylepšenia webových stránok v oblasti SEO, navigácie, štruktúry, obsahu a ďalších súčastí webstránky. A samozrejme sa výborne dopĺňa s ďalšími nástrojmi od spoločnosti Google ako sú napríklad Webmaster Tools, Tags, Adwords, Adsense, Google+, Youtube a iné.

Doplnkové služby

Tvorba loga

Poradenstvo

Marketing na sociálnych sieťach

Používame najmodernejšie technológie
ikony

Ružová 2882/23, Levice