Povedali o nás

Alexandra Kovacova

I have a really great experience with this company. The owner has been helping me with my travel blog for a couple of years. Each time I don't know how to set up something, he does his best and always finds a solution to everything. He is also giving me advice if I am not sure how to proceed with something on my blog further. Always kind and professional approach and fast delivery. Can highly recommend their services :)

www.crazysexyfuntraveler.com

Erika Srnková

Maximalna spokojnost so službami S Adamom som riešila viac reklám ohladne fb aj instagramu. Poradí so všetkym či uz ohladne stranok ci propagacii.
Štefan Králik

Moderna akcna firma. Vo vsetkom ustretova. Rozumeju tomu co robia. Proste spokojnost.

www.leadernsk.sk

Mária Brnáková

Úžasné služby, vynikajúci správca sieti a admin, vrelo doporučujem na tvorbu web stranok a všetkého čo sa týka IT! Spolupráca trvá už viac ako 10 rokov a cením si moc všetkú prácu ,ktorú robí pre našu firmu.

www.realitybm.sk

Štefan Pokľuda

Spolupracujem s firmou zhruba 6 rokov. Firma mi spravuje dve aktivne stranky ktore som si dal aj vyrobit touto firmou. Dalsie dve mam neaktivne a pouzivam ich len ako mailovu komunikaciu. Vzdy dobra spolupraca. Ked som vymyslal hluposti bolo mi vysvetlene ze to nieje spravne co sa vzdy aj ukazalo. Firma mi upravila aj reklamu na google ads ktora funguje spravne a prinasa mi vzdy novych zakaznikov. Nemam v plane ani do buducna menit tuto spolupracu aj vdaka tomu ze vsetko vyriesime cez mail alebo chat a nemusim za nikym behat a stretavat sa.

www.metropolbar.sk

Používame najmodernejšie technológie
ikony

Ružová 2882/23, Levice